Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

06.12.2020 II Niedziela Adwentu

Dzisiaj po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.  

Również po Mszy św. możemy zakupić świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” w cenie 5 i 15 zł.

Jutro wspomnienie św. Ambrożego b dK,; we wtorek Uroczystość Niepokalanego  Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7.00; 9.45 i 17.00. Msza św. o godz. 9.45  za śp. Ks. Kan. Wiesława Kosełę w 6 r. śm i ks. Kan. Tadeusza Kowalczyka;

W przyszłą niedzielę początek Modlitw kwartalnych o życie chrześcijańskie rodzin. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie medalików dla dzieci kl. III; Po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja i modlitwa uzdrowienia duszy i ciała.

 Po każdej Mszy św. możemy odebrać opłatek ;Ofiary, które są dobrowolne przeznaczamy zwyczajem lat ubiegłych na częściowe pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła w okresie zimowym;  (***)Z góry dziękujemy za życzliwość.

Roraty w naszej parafii są po południuo godz. 17.00;  Zapraszamy wszystkich.  W środę  o godz. 17.00 spotkanie Wspólnoty Ognisko Miłości.

 W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Podkrólewicza z ul.3 Maja bl. 13; Polecamy naszego brata Stanisława Miłosierdziu Bożem, a bliskim składamy wyrazy współczucia. 

 Dzisiejszym numerze „ Gościa Niedzielnego”: m.in.  O świętości Jana Pawła II; 

Ofiary indywidualne: Z ul. 3 Maja bl. 400 zł; z Krakowskiej – 100 zł; z ul. Niepodległości bl. 11 – 100 zł; ze Spacerowej – 200 zł;  p. Stępień z Żeromskiego wł. Hurt. Budowlanej z ul. Kieleckiej; p. Tosi Goszcz z Żeromskiego. Wszystkim darczyńcom składamy „Bóg zapłać”.