Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

13.12.2020 III Niedziela Adwentu (Gaudete)

Radujcie się bo ten który nas kocha jest już blisko. Nie możemy Go jeszcze zobaczyć ale możemy Go usłyszeć. On idzie do nas bo jesteśmy dla Niego cenni. 

Dzisiaj początek Modlitw kwartalnych o życie chrześcijańskie rodzin.  

Po każdej  Mszy św. możemy zakupić świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.

Po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja i modlitwa uzdrowienia duszy i ciała. 

W dniu dzisiejszym możemy włączyć się w inicjatywę, „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło wolności” –  ku uczczeniu  pamięci ofiar stanu wojennego w Polsce 81 roku. Nie byłoby ani sierpnia 80 roku, ani Solidarności ani obecnej Rzeczypospolitej gdyby nie ich ofiara za chleb, wolność i nową Polskę.  Akcja ta polega na postawieniu w oknie swoich domów/mieszkań zapalonych świec (dzisiaj) dnia 13 grudnia br. o godz. 19:30 – Zachęcamy serdecznie.

Jutro wspomnienie św. Jana od Krzyża prb,  dK;

Po każdej Mszy św. możemy odebrać opłatek ; Ofiary, które są dobrowolne przeznaczamy zwyczajem lat ubiegłych na  pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła w okresie zimowym;  Dziękujemy tym, którzy przekazują na  ten cel swój ewangeliczny grosz. Niektórzy robią to w formie przelewów inni osobiście – Wszystkim składamy „Serdeczne Bóg Zapłać”. Ofiary są wpisywane do rodzinnych kartotek.

Roraty w naszej parafii są po południuo godz. 17.00;  Zapraszamy wszystkich.  W środę o godz. 17.00 spotkanie Wspólnoty Ognisko Miłości.

Dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego”: m.inn. Sekrety autoportretu Matki Bożej z Guadelupe wobec których nauka jest bezsilna.  Trzecia część cyklu adwentowego „Objawiło się życie”