Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

14.02.2021 r. VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj po południu po Mszy św. o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakr. i modlitwa z prośbą o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Serdecznie zapraszamy. Nasze modlitewne spotkanie rozpoczniemy Koronką do Bożego miłosierdzia o godz.: 15.30

Najbliższy tydzień to czas modlitwy o Trzeźwość Narodu.

W środę rozpoczynamy Wielki Post. Podczas każdej Mszy św. na znak pokuty, umartwienia i nawrócenia przeżyjemy obrzęd posypania głów popiołem. Msze św. o godz.: 7.00; 9.45 i o 17.00. 

Wielki Post wzywa nas do nawrócenia i wiary w Ewangelię.

W piątek o godz. 7.30 i 17.30  Droga Krzyżowa dla Dorosłych; o godz. 16.20 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Dzieci. 

W przyszłą niedzielę  21 lutego  po Mszy św. popołudniowej Pierwsze Nabożeństwo Gorzkich Żali. Zapraszamy wszystkich Czcicieli Męki Pańskiej.

 W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m. innymi: Jak dobrze zacząć Wielki Post; O tym, że zabytkowy krzyż na Giewoncie nie będzie już słupem ogłoszeniowym; o wyjątkowym miejscu, w którym nawraca się francuska młodzież.  

Redakcja GN przygotowuje okolicznościowy 100 stronicowy numer poświęcony Św. Józefowi, zawierający wiele ciekawostek , o miejscu objawienia się św. Józefa we Francji w XVII wieku, o polskich miejscach kultu św. Józefa, modlitwy i nabożeństwa oraz świadectwa. Jeżeli, ktoś chce  otrzymać ten numer jeszcze w tym tygodniu można wpisać się na listę. Cena tego numeru będzie wynosić 9 zł.

 Wszystkim , którzy uczestniczyli w tegorocznej wizycie duszpasterskiej z całego serca dziękujemy. Dziękujemy również z serca za wszelkie ofiary składane osobiście lub przelewem na konto parafialne na potrzeby naszego kościoła.

Jeżeli ktoś nie mógł być w wyznaczonym czasie dla siebie może zaprosić księdza osobiście w dowolnie uzgodnionym czasie.

Numer konta parafialnego: 39 1240 5006 1111 0010 5955 7279

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie