Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

27.06.2021 r. XII Niedziela Zwykła

Na  czas wakacyjnego odpoczynku dzieciom, młodzieży ale także dorosłym, życzymy dobrego, bezpiecznego wypoczynku i prosimy o dawanie świadectwa wiary oraz uczestnictwo w niedzielnych Mszach św. gdziekolwiek będziemy przeżywać nasze urlopy.  Także wypoczywającym na terenie naszej parafii i w okolicy życzymy dobrej pogody i bezpiecznego wypoczynku.
Dzisiaj po Mszy Św. popołudniowej  Nabożeństwo ku czci NSPJ. Ostatnie Nabożeństwo ku czci NSPJ w środę. 

W poniedziałek wspomnienie Św. Ireneusza b m;

We wtorek –Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła; tego dnia przypada dzień szczególnej pamięci i modlitwy w intencji Ojca Świętego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę, upraszając dary potrzebne do pełnienia posługi piotrowej dla Papieża Franciszka. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
W tym tygodniu wypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
1 lipca w czwartek –modlitwa o powołania.
W I piątek miesiąca od godz. 16.00 Adoracja i okazja do spowiedzi. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed Mszą św. popołudniową. 
W sobotę rano o godz. 7.00 Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Po południu Msza św. ze święta św. Tomasza Apostoła.

Rycerze Kolumba w Radomiu kierują zaproszenie do wszystkich mężczyzn ma wspólną modlitwę Różańcową  o szczęśliwe i bezpieczne wakacje, o ustanie pandemii, za nasze rodziny, Ojczyznę i Kościół  w Polsce.Początek w przyszłą niedzielę, 4 lipca br., w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Orląt Lwowskich w Radomiu na osiedlu Gołębiów.

Przypominamy, że została cofnięta przez Bp-a Ordynariusza dyspensa od uczestnictwa niedzielnej Mszy św. 

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. Historia relikwii świętych Piotra i Pawła; Cykl wakacyjny o miejscach w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba.

W dniu wczorajszym ks. Bp. Ordynariusz konsekrował kościół MBNP w Końskich przy ul. Robotniczej. 

Wczoraj odbył się pogrzeb + Józefa Ferensa z ul. Piłsudskiego; a w poniedziałek o godz. 13.00 w naszym kościele będzie pogrzeb + Jana Lagnera również z ul. Piłsudskiego

Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszej Parafii . m. inn. – 100 zł. z ul. Spacerowej; 200 zł z ul. Gimnazjalnej; 100 z ul. Piłsudskiego;  Wszystkim z serca dziękujemy. Bóg zapłać. 

Podajemy również numer konta parafialnego gdzie można wpłacać datki na bieżące wydatki Parafii i spłatę należności firmie brukarskiej za wykonane prace: 39 1240 5006 1111 0010 5955 7279

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie