Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

29.11.2020 I Niedziela Adwentu

Poświęciliśmy dzisiaj opłatki, które w  okresie adwentu zostaną dostarczone do Rodzin.  Opłatki „przesyłką bezpieczną” zostaną włożone do skrzynek pocztowych. Ofiarę za opłatek będzie można złożyć w dowolnym momencie w zakrystii lub (na tacę z zaznaczeniem na cel przeznaczenia)  lub przelewem. W karcie życzeń będzie podany numer konta. Te będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła w okresie zimowym; Z góry dziękujemy za życzliwość.

Dzisiaj o godz.: 17.00 spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy Rodziców o towarzyszenie dzieciom podczas spotkania. Będzie próba związana z poświęceniem medalików Matki Bożej, które dzieci otrzymają w przyszłą niedzielę o godz. 11.00

W Adwencie w ciągu tygodnia już jutro Roraty o godz. 17.00;   Zapraszamy wszystkich.

Jutro święto św. Andrzeja Ap.
W środę spotkanie Wspólnoty Ognisko Miłości
W piątek wspomnienie św. Barbary.

W tym tygodniu wypada I czwartek; I piątek i I sobota miesiąca;
W czwartek modlimy się o powołania; w piątek od godz. 16.00  Adoracja i okazja do spowiedzi; W sobotę Msza św. Wynagradzająca  Niepokalanemu  Sercu NMP o godz. 7.00 i adoracja.

Jutro 30 listopada o 19:00 mierzenie strojów komunijnych. 6 grudnia po Mszy o 16 spotkanie rodziców i dzieci w sali na plebanii.

W Dzisiejszym numerze „ Gościa Niedzielnego” kalendarz na 2021 r w cenie gazety – czyli -6 zł. ; Jest jeszcze „Mały Gość  Niedzielny” z lampionem na roraty.

Ofiary indywidualne: Z Kornicy – 20 zł;  Dziękuję również bardzo serdecznie  Wszystkim darczyńcom składamy „Bóg zapłać”.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. + Marianna Banasik z ul. PCK.