Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

31.01.2021 IV Niedziela

We wtorek: Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego (ofiary, które składamy tego dnia są przeznaczone na zakony kontemplacyjne)

W tym tygodniu wypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek bezpośrednio po Mszy św. modlitwa za powołanych i nowe powołania do służby Bożej w Kościele; W piątek od godz. 16.00 adoracja i okazja do spowiedzi, a o godz. 16.45. Litania do NSPJ i Msza św. wynagradzająca; w sobotę rano o godz. 7. Czcimy Niepokalane Serce NMP. Po Mszy św. adoracja.

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. Dlaczego w dzisiejszym świecie tysiące kobiet i mężczyzn zamykają się w klasztorach klauzurowych? O ruchu na rzecz otwierania firm (a nie tylko galerii). Osobiście popieramy bo każdy człowiek ma prawo do pracy a nie tylko niektórzy.

W naszej parafii w tym roku wizyty duszpasterskie mają inną formę. Spotkania kolędowe dla parafian z poszczególnych miejscowości, ulic i bloków mają miejsce w kościele a dopełnieniem tej kolędy jest modlitwa Rodzinna w domach. W tym tygodniu codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 Adoracja i wspólna modlitwa kolędowa dla Parafian z miasta wg. następującego porządku:

w poniedziałek 1 lutego – Gimnazjalna bl. 41.c i ul. Konopnickiej

w środę 3 lutego po Mszy św. popołudniowej Adoracja i błogosławieństwo kolędowedla parafian z ul. Niepodlegości bl. 9 i 11

w czwartek 4 lutego – Niepodległości bl. 15 i 17

w piątek 5 lutego – Mickiewicza i Kopernika

w sobotę 6 lutego o godz. 10.00 – PCK i Żeromskiego

Jeżeli ktoś nie mógł lub nie będzie mógł być w wyznaczonym czasie dla siebie może dołączyć się do modlitwy do każdego innego spotkania.

Dziękujemy za wszelką pomoc w wymiarze materialnym i ofiary kolędowe składane na potrzeby naszego kościoła.

Numer konta parafialnego: 39 1240 5006 1111 0010 5955 7279

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie