Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

Kochani Parafianie!

Wszystko wskazuje na to, że te Święta Bożego Narodzenia przeżyjemy w „reżimie pandemii”. Przyjmujemy ten trudny czas w nadziei, że wirus jednak nie dotknie jedności Rodzinnej, nie złamie zgody i miłości.; że pomimo wszystko będą to dobre dla Was Święta. Tego Wam już dziś z całego serca w imieniu ks. Proboszcza Artura i nas  Wikariuszy Życzymy. Cieszymy się, że tak wielu z Was nie rezygnuje z uczestnictwa we Mszach świętych i z sakramentu pokuty.  Pamiętamy o Was Wszystkich i modlimy się za Was. Nie rezygnujemy z żadnej posługi w parafii ani w szpitalu. Wszyscy potrzebujemy teraz Bożych Łask. Prawdziwa mądrość dojrzewa w czasie i na ten trudny czas wszyscy potrzebujemy pokoju serca. Życzymy Wam mocnego oparcia w wierze, siły ducha  i nadziei.

Kochani, w tym nadchodzącym Roku nie odbędzie się tradycyjna wizyta duszpasterska. Nie przyjdziemy osobiście do Was i nie poświęcimy Waszych mieszkań i domów. Nie zapukamy do Waszych drzwi, ale zaproponujemy kolędowanie w innej odsłonie. O formie i czasie poinformujemy Was dokładnie w przyszłą niedzielę  27 grudnia br..

A już teraz na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia : Wszystkim Wam Kochani Parafianie, Sympatycy naszego Kościoła, Goście – dla Was  i Waszym bliskim… Życzymy błogosławieństwa od Jezusa, który przyszedł i wciąż przychodzi aby nas zbawić.