Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

XII Niedziela Zwykła 21.06.2020

Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.45 Uroczystość I Komunii Świętej dla 1 grupy dzieci. Bezpośrednio po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 nabożeństwo ku czci Jezusowego Serca. Dzieci komunijne zapraszamy codziennie w białym tygodniu do wspólnego udziału we Mszy św. i nabożeństwie ku czci Serca Jezusowego. W poniedziałek wspólna modlitwa Dzieci za Rodziców ; poszczególne dni będą miały zawsze swój przewodni temat. W środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O godz. 17.00 Msza św. w intencji p. Jana Drzazgi w dniu Imienin z prośbą o zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski w życiu. Zapraszamy chórzystów i prosimy o dołączenie do wspólnej modlitwy za p. Jana.

W czwartek 25 czerwca o godz. 17.00 J. E. Ks. Bp. Adam Odzimek udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania;

Mamy propozycję dla dzieci w formie Oazy Wakacyjnej, która ze względu na sytuację epidemiczną odbędzie się w Końskich od 23.07 – 1.08. Oaza odbędzie się w 4 grupach wiekowych najmłodsza grupa od 4 kl. S.P. i będzie miała formę półkolonii. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Dukielski – diecezjalny moderator Oazy. Zapisy u ks. Łukasza z par. Św. Mikołaja. Gorąco i szczerze polecamy tę formę zaangażowania w grupach formujących postawy i odpowiedzialność.

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in.: O praktyce nabożeństw pierwszo piątkowych i ich znaczeniu w duszpasterstwie.; O udziale Karola Wojtyły w II Soborze Watykańskim

Na potrzeby naszej Parafii wpłynęły ofiary indywidualne: z Proćwina z ul. Zastawnej – 100 zł; z Końskich z ul. Stoińskiego 100 zł; z Puławskiego 200 zł, Podziękowanie składam za pomoc p. Jackowi Turlejskiemu i p. Bóg zapłać.

Podajemy również numer konta parafialnego gdzie można wpłacać datki na bieżące wydatki Parafii i spłatę należności firmie brukarskiej za wykonane prace:
39 1240 5006 1111 0010 5955 7279
Bank Pekao S.A. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie