Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

XXII Niedziela Zwykła 30.08.2020

Dzisiaj o godz. 9.45 doroczne dożynki parafialne. A o godz. 12.15. Msza św. w int. Ojczyzny w 40 roczn. powstania  Z.Z.Solidarność. Wszystkim, którzy kończą urlopy, wakacje życzymy bezpiecznych , szczęśliwych powrotów.                              

W liturgii k-ła  w czwartek św. Grzegorza Wielkiego;

W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlitwa za powołanych, którzy służą w Kościele i o nowe dobre, charyzmatyczne i święte powołania. W piątek od 16.00 Adoracja, okazja do spowiedzi, litania do NSPJ i o 17.00 Msza św. o NSPJ. W sobotę o 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i modlitwa Różańcowa z Adoracją.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego . Po Mszy św. dla najmłodszych poświęcenie przyborów szkolnych.

Dysponujemy kalendarzem na przyszły rok. Przez najbliższy miesiąc prosimy o rezerwowanie w niedziele Mszy świętych jubileuszowych, urodzinowych i dziękczynno- błagalnych za rodziny. Nie przyjmujemy na razie na niedziele Mszy św. za zmarłych. 

W sobotę 5 września sanktuarium MB Wychowawczyni  w Czarnej o godz. 12.00 Msza św. dla chorych. Pielgrzymki są odwołane a osoby, które chcą uczestniczyć docierają na własną rękę. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu „Zieja”, który 28 sierpnia br. wszedł na ekrany kin. 

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in.: o Sanktuarium MB Strażniczce Wiary w Bardzie. Coś o Białorusi; O robotniczych protestach Solidarności przed 40-  tu laty.  

 Do 9 września odbywa się przy naszej parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego  i elektronicznego (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprzęt RTV , AGD itp.; ; Firma zbierająca elektrośmiecie wspiera misje w najbiedniejszych krajach świata. 

Na potrzeby naszej Parafii wpłynęła ofiara z ul. Gimnazjalnej 200 zł; z Proćwina z ul. Koneckiej -200 zł; z Niepodległości bl. 1 – 100 zł,  bl. 11 – 100 zł;  Bardzo dziękuję za bezinteresowność na rzecz naszej Parafii. 

Podajemy również numer konta parafialnego gdzie można wpłacać datki na bieżące wydatki Parafii i spłatę należności firmie brukarskiej za wykonane prace:
39 1240 5006 1111 0010 5955 7279
Bank Pekao S.A. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie