Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

XXIV Niedziela Zwykła 20.09.2020

Dzisiaj o godz. 9.45 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla drugiej grupy dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym odbyły przygotowanie.

Na Mszę św. na godz. 16.00 zapraszamy Młodzież kl. VIII w raz z Rodzicami. Po Mszy spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania.

Jutro Święto Św. Mateusza Ap.; w środę Św.O. Pio z Petrelciny prb;

Prosimy o rezerwowanie na przyszły rok Mszy świętych jubileuszowych, urodzinowych i dziękczynno- błagalnych za rodziny.

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in.: o odpowiedzialności za słowa wypowiadane w mediach społecznościowych; o siostrze zakonnej, która przez 14 lat pracowała w slumsach; Rozmowa z autorem książki „ żucie po śmierci”.

 Na potrzeby naszej Parafii wpłynęły z ul. Gimnazjalnej – 100 zł; z Kołłątaja 350 zł; Dziękuję p. Markowi Frączykowi z ul. Krakowskiej, p. Markowi Goszcz i Andrzejowi Sroka z Gimnazjalnej;

W ramach akcji protestu wobec obrażania uczuć religijnych, niesprawiedliwych ataków na katolików przez środowiska LGBT+ chcemy włączyć się do protestu ogólnopolskiego poprzez złożenie swojego podpisu. Ponieważ jest ochrona danych osobowych prosimy o pomoc w zbieraniu podpisów wśród osób z Rodziny i bliskich. Formularz możemy odebrać po Mszy św. i przynieść do czwartku do zakrystii. Można złożyć swój podpis również dzisiaj po Mszy św. – przy stoliku.

Podajemy również numer konta parafialnego gdzie można wpłacać datki na bieżące wydatki Parafii i spłatę należności firmie brukarskiej za wykonane prace:
39 1240 5006 1111 0010 5955 7279
Bank Pekao S.A. Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie