Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

22.08.2021 r XXI Niedziela Zwykła

Wypoczywającym na terenie naszej Parafii i okolicy życzymy fizycznego odpoczynku , duchowego umocnienia i pięknej pogody. Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa nad wodą  i w podróży.  

W liturgii w tygodniu wspominamy:  We wtorek –święto Św. Bartłomieja Ap.;  W czwartek – Uroczystość NMP Częstochowskiej Głównej Patronki Polski. Msze św. o godz. 7.00; 9.45 i 17.00    W piątek – Św. Moniki;  W sobotę – Św. Augustyna n,dK;

Nabożeństwo ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. popołudniową.                                                      

W przyszłą niedzielę  29 sierpnia doroczne Dożynki – o godz. 9.45. Dziękujemy Bogu za tegoroczne plony.

Zachęcamy dzieci, młodzież, rodziców , wychowawców do skorzystania z sakramentu pokuty przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. 

Polecamy dzisiejszy numer czasopisma  „Gość Niedzielny”. W gazecie m. inn wspomnienie o zmarłym abp-e Henryku Hozerze:  kapłanie, lekarzu, misjonarzu, arcybiskupie seniorze archidiecezji  warszawsko-praskiej; oraz o tym jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.

W środę 25-go sierpnia  pogrzeb naszej parafianki z ul. Gimnazjalnej p. Władysławy Sieczkowskiej.

W tygodniu ze  spowiedzi można skorzystać przed mszą świętą poranną i popołudniową. 

Dziękujemy za ofiary przekazywane na potrzeby naszej Parafii . m. inn. wpłynęły ofiary: z ul. Gimnazjalnej – 100 zł; z Piłsudskiego – 300 zł; z Kornicy – 20 zł.  Wszystkim z serca dziękujemy. Bóg zapłać. 

Podajemy również numer konta parafialnego gdzie można wpłacać datki na bieżące wydatki Parafii i spłatę należności firmie brukarskiej za wykonane prace: 39 1240 5006 1111 0010 5955 7279

Parafia Rzymskokatolicka Chrystusa Odkupiciela ul. Gimnazjalna 14; 26-200 Końskie