Kategorie
Intencje mszalne

Intencje mszalne 01.05.2022

 PONIEDZIAŁEK– 2.5

7:00 – + Wiesława Świtonia – greg.
17:00 – + Zygmunta Sapieję
17:00 – + Krystynę Fabicką – greg.

WTOREK – 3.5

8:00 – + Wiesława Świtonia – greg.
9:45 – + Krystynę Fabicką – greg.
11:00 – w 14 rocz. śl. Małgorzaty i Karola
11:00 – o światło Ducha Św. dla Kasi Dworak na czas matur
12:15 – + Bolesława, Barbarę Łuszczyńskich, Antoniego Opalę
16:00 – + Leokadię, Mieczysława Fidor, Helenę, Bolesława Gardulskich

ŚRODA– 4.5

7:00 – + Wiesława Świtonia – greg.
17:00 – + Danutę w 3 rocz. śm., Katarzynę w 2 rocz. śm. Bansik
17:00 – + Krystynę Fabicką – greg.

CZWARTEK – 5.5

7:00 – + Krystynę Fabicką – greg.
7:00 – + Jolantę Grygiel
17:00 – + o powolania kapłańskie
17:00 – + Wiesława Świtonia – greg.

PIĄTEK – 6.5

7:00 – + Jana Długoszewskiego – od siostry Maliny z rodz.
7:00 – + Stanisława Pawlikowskiego, zm. z rodz. Pawlikowskich
17:00 – + Wiesława Świtonia – greg.
17:00 – + Krystynę Fabicką – greg.

SOBOTA – 7.5

7:00 – + wynagradzająca NSNMP
17:00 – + Krystynę Fabicką – greg.
17:00 – + Wiesława Świtonia – greg.

NIEDZIELA – 8.5

8:00 – + Krystynę Fabicką – greg.
9:45 – + Wiesława Świtonia – greg.
9:45 – + Genowefę w 3 rocz. śm., Leonarda, Romana Goszcz
11:00 – o Boże błog. dla Klary w 1 rocz. ur., Miłosza i Marcela
11:00 – w 13 rocz. ur. Bartosza, w 10 rocz. ur. Michała
12:15 – KŻR
12:15 – w 10 rocz. śl. Małgorzaty i Macieja
16:00 – + Bernarda Gierczaka

Kategorie
Intencje mszalne

Intencje mszalne 06.02.2022

7:00 – w 90 rocz. ur. Danuty
7:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:00 – + Irenę Czerczak – od uczest. pog.
17:00 – + Krystynę Wiaderną – od uczest. pog.

PONIEDZIAŁEK– 7.2

7:00 – + Małgorzatę Walewską – od uczest. pog.
17:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:30 – + Edwarda, Józefę Wydra, Edwarda Dratwę

WTOREK – 8.2

7:00 – w 90 rocz. ur. Danuty
7:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:00 – + Irenę Czerczak – od uczest. pog.
17:00 – + Krystynę Wiaderną – od uczest. pog.

ŚRODA– 9.2

7:00 – + Jana Sosnowskiego – od uczest. pog.
17:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:30 – + Mariannę Woźniak

CZWARTEK – 10.2

7:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:00 – + Marię Garbacz
17:00 – + Joannę Swat – od uczest. pog.
17:30 – + Małgorzatę Walewską – od uczest. pog.

PIĄTEK – 11.2

7:00 – + Irenę Czerczak
17:00 – w int. chorych
17:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.

SOBOTA – 12.2

7:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.
17:00 – + Janinę, Władysława Skrzypczyńskich

NIEDZIELA – 13.2

8:00 – + Zenona w 2 rocz. śm., Helenę, Jana Lisów
9:45 – + Antoninę, Franciszka Zamachowskich, Henrykę, Zofię Władysława Słowińskich
11:00 – w 42 rocz. ur. Artura Narożnickiego, w 7 rocz. ur. Anastazji
12:15 – w rocz. ur. Marysi Lewandowskiej
16:00 – + Janusza Długoszewskiego – greg.

Kategorie
Intencje mszalne

Intencje mszalne 23.1.2022

Poniedziałek, 24 stycznia

7.00    + Krystynę Wiaderną – up

17.00  + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg

17.30 + Barbarę Kucharską – up

Wtorek, 25 stycznia

7.00    + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg 

17.00 imieninowa Ks. Pawła

17.00  + Eugeniusza Piwowarczyka  – up

Środa, 26 stycznia

7.00   + Irenę Czerczak – up

17.OO  + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg

17.30  + Małgorzatę Walewską up

Czwartek, 27 stycznia

7.00   + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg

17.00 za zmarłych czcicieli Najświętszej Krwi Chrystusa 

17.30 + Jana Sosnowskiego  – up

Piątek, 28 stycznia 

7.00 + Mirosława Kucharskiego – up

17.00 + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg

17.00 + Marię Grochala (od Rodziny)

Sobota, 29 stycznia

7.00  + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg

17.00   + + Mazurów Smołuchów

Niedziela, 30 stycznia

8.00  + Mariannę Józefa Leszka Wiesława Mastalerz, Helenę Zenona Henryka Staromłyńskich

9.45 + Genowefę Łosiak, Helenę Gutowską greg30

11. 00  w 6 r. urodzin Igora Dwojakowskiego, w r. urodzin Emila Milczarka

12.15  dziękczynna za łaski Boże otrzymane w rodzinie

16.00 + Mariannę Józefa Kaniów, Danutę Wiesława Karinę Korneckich

Kategorie
Intencje mszalne

Intencje mszalne 21.11.2021

PONIEDZIAŁEK– 22.11 – św. Cecylii

7:00 – + Stanisława Świerczyńskiego – od uczest. pog.
17:00 – + Juliana Adamusa – od uczest. pog.
17:30 – + Józefa, Stanisławę, Józefa Lekszyckich, Jana, Józefę Kochlów

WTOREK – 23.11

7:00 – + ks. Aleksego Kołsuta
17:00 – + Jolantę Wyciszkiewicz
17:30 – + Włodzimierza Woźniakowskiego – od uczest. pog.

ŚRODA– 24.11św. Męczenników Wietnamskich

7:00 – + Barbarę Uramowską, Reginę, Józefa Banasik
7:00 – + Wiesława Pytlaka – greg.
17:00 – + Jana Lagnera – od uczest. pog.

CZWARTEK – 25.11

7:00 – + Stanisławę Guldzińską – od uczest. pog.
7:00 – + Mariannę, Jana Jurków, zm. z rodz. Jurków
17:00 – + Wiesława Pytlaka – greg.
17:00 – + Henryka, Jana, Annę, Czesławę, Tadeusza, Zofię Kuletów, Piotra, Antoninę Walczyk

PIĄTEK – 26.11

7:00 – + Krystynę, Bolesława, Kazimierza Trzcinów
7:00 – + Włodzimierza Woźniakowskiego – od uczest. pog.
17:00 – + Wiesława Pytlaka – greg.
17:00 – + Stanisławę Guldzińską – od uczest. pog.

SOBOTA – 27.11

7:00 – + Halinę Stelmach – od uczest. pog.
17:00 – + Wiesława Pytlaka – greg.
17:00 – + Stanisława Świerczyńskiego – od uczest. pog.

NIEDZIELA – 28.11

8:00 – w dniu ur. Stanisława i Jerzego
9:45 – + Sylwię w 12 rocz. śm., Teresę, Ryszarda Stolarczyków
9:45 – + Piotra w rocz. śm., Mariannę Wilczyńskich
11:00 – + Stefanię, Wacława Kołodziej, Genowefę Łyczba
12:15 – + Stanisławę, Walentego Sierszyńskich, Stanisławę, Edwarda Turalskich
16:00 – + Ludwika Gut, Annę, Feliksa, Jacka, Józefa Makuchów, Mariana, Ireneusza Pękala, Jana, Wiesławę Markowskich

Kategorie
Intencje mszalne

Intencje mszalne 10.10.2021

PONIEDZIAŁEK– 11.10

7:00 – + Halinę Stelmach – od uczest. pog.
17:00 – + Andrzeja Stępnia – od brata Marka
17:00 – + Stefana w 7 rocz. śm., Aleksandrę, Annę, Antoniego,
Brzetysławę Jaros

WTOREK – 12.10

7:00 – + Rajmunda Milczarka – od uczest. pog.
17:00 – + Andrzeja Stępnia – od brata Marka
17:00 – + Józefa Ferens – od córki Wiolety

ŚRODA– 13.10bł. Honorata Koźmińskiego

7:00 – + Jana Langera – – od uczest. pog.
17:00 – w 18 rocz. ur. Patrycji Serszyńskiej
17:00 – + Edwarda, Irenę, Mariana Gierczyńskich

CZWARTEK – 14.10

7:00 – + Rajmunda Milczarka – od uczest. pog.
17:00 – + Andrzeja Stępnia – od brata Marka
17:00 – + Juliana Adamusa – od uczest. pog.

PIĄTEK – 15.10św. Teresy od Jezusa

7:00 – + Józefa Ferenca – od uczest. pog.
17:00 – + Monikę Trojanowską w 4 rocz. śm.
17:00 – + Edwarda w 26 rocz. śm., Janinę, Jerzego Kobyłeckich

SOBOTA – 16.10św. Jadwigi Śląskiej

7:00 – w 25 rocz. śl. Grażyny i Andrzeja Karasińskich
7:00 – + Józefa Nowaka w 1 rocz. śm.
17:00 – + Mariannę Brzeską, Lucynę Świątek
17:00 – + Halinę Stelmach

NIEDZIELA – 17.10

8:00 – + Jadwigę Płodzik
9:45 – + Mariannę Pakuła w 4 rocz. śm.
11:00 – w 5 rocz. ur. Wiktorii Kuta
11:00 – w 18 rocz. ur. Łukasza Sękowskiego
12:15 – w 50 rocz. śl. Anny i Waldemara Salagierskich
12:15 – w int. Darii i Dominika Budzyńskich (ślub był 21.08.21)
16:00 – + Genowefę, Władysława, Józefa Kazimierczyków