Kategorie
Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela Zwykła 08.11.2020

Dzisiaj o godz. 15.20 – Różaniec do granic nieba – ostatnie nabożeństwo w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko przykazaniu V – Nie zabijaj i w intencji Ojczyzny. O godz. 16.00 ostatnia Msza święta a po niej Adoracja z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia dla wytrwałych– Serdecznie Zapraszamy

Przypominamy, że w ciągu listopada możemy wyznaczyć sobie 8 dni aby uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

Jutro Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; We wtorek: Św. Leona Wielkiego p,dK; W środę – Św. Marcina z Tours b,; w czwartek – Św. Jozafata b,m; w piątek – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna pierwszych męczenników Polski. Przyjmujemy na modlitwę wspominkową całoroczną , półroczne i w tym tygodniu wypominki tzw. Jednorazowe.

Polecamy dzisiejszy numer „Gościa Niedzielnego” ,„Mały Gość Niedzielny”, Czasopismo dla młodych „Miłujcie się”;

 Na potrzeby naszej Parafii wpłynęły z ul. 3 Maja bl 3 -100 zł; z Kopernika 100 zł; z Piłsudskiego -150; z Pułaskiego – 300 zł; z Kornicy – 20 zł; z Soczówek – 100 zł; Dziękuję za pomoc p. Mariuszowi Sobczykowi z ul. Gimnazjalnej.

Wszystkim z serca dziękujemy.